Merhaba. 
‘Kendinizi tanıtırmısınız?’ sorusuna, kendimi tam olarak anlatamayacak olabilme kaygıma karşın, yine de bir yerden başlamam gerek. 
Ocak ayının en güzel 5’inde Bursa’da doğdum. Anne ve babamın sevgiyle  ellerimden tutmaları ile herşeyi öğrenmeye başladım. Bursa Altıparmak İlkokulu’nda ve Bursa Kız Lisesi’nde okudum. Kendimi bildim bileli doktor olmak istiyordum. Hayalimi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olarak ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı’da uzmanlığımı tamamlayarak gerçekleştirdim. 
2005 yılında uzman olduktan sonra, önce Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde 1 yıl, sonra da Bursa Acıbadem Hastanesi’nde 12 yıl çalışarak meslek hayatımı sürdürdüm.  2018 ocak ayında da, muayenehanemde çocuklarımla birlikte kendi hikayemi yazmanın ve hayat denilen serüvenime devam etmenin, mesleki bilgi düzeyimi daha çok geliştireceğine inanarak sizlerle birlikte olmaya başladım. 
Doğduğum şehrimde, ailem olarak gördüğüm sizler ile, çocuklarımla birlikte sağlıklı, mutlu, akıllı ve başarılı bir geleceğe hep birlikte yürümeye ne dersiniz? 

Dr. Sabahat Karakaşlılar

Birim:     

  Çocuk Doktoru

Adres:Beşevler Mah.  Kocayunus Sok.  ARSLANHAN N0:3 D:1 Nilüfer/Bursa

Telefon:

0555 017 28 12

Yetkinlik:

Çocuk sağlığı ve hastalıkları

Derece:

Uzman Doktor

Kategori:

Pediatri

Doktor Randevusu

Sabahat Karakaşlılar - DoktorTakvimi.com